+389 (0)2 3080 111 info@karti.com.mkМЈУЗИКЛ ВО ЧЕСТ НА ТОШЕ ПРОЕСКИ

Март

21

1200 мкд

20:00 часот

МОБ

ВАЖНО: Премиерата и репризата на мјузиклот „Тајно моја“ во чест на Тоше Проески, кои беа закажани за 10 и 21.03.2017 се презакажуваат за 24 (петок) и 26 март (недела), а се закажува и трета претстава во вторник на 28.03.2017.